روز آنلاین - RoozOnline.net

دو دلیل عجیب برای جذابیت زنان

۱- بعضی محققین معتقدند رابطه زناشویی بین زنان و مردان نخستین، کاملا شبیه شیوه تولید مثل بسیاری از پستانداران دیگر بوده است.
به عبارتی دقیقتر، رابطه جنسی اغلب پستانداران رو در رو نیست. از همان دوران توجه اصلی مردان برای یافتن زنانی بود که باسن بزرگتر داشته اند. باسن بزرگتر در دوران نخستین، نشانه باروری بیشتر زنان بوده است.
اما بعدها که شیوه و حالت زناشویی انسان به دلایل بسیار، از رو به رو شد. برای مردان زنی جذاب بود که پستان بزرگتری داشته باشد. پستان بزرگتر و پر چربی تر تبدیل به نشانه باروری بیشتر زنان شد که خود به خود باعث علاقه شدید پستان در بین مردان گشت.

البته از همان زمانها که تولیدمثل از روبرو رواج یافت برای زنان هم برجسته بودن آلت مردان نیز به معنی سلامت و قدرت باروری مردان تبدیل گشت.


۲- زنان در دوران شیردهی و مکیدن پستان توسط نوزاد، مقدار زیادی هورمون محبت و دلبستگی در بدن شان ایجاد می شود. این هورمون حس مادری و ازخودگذشتگی نسبت به نوزاد را در وجود زنان تقویت می کند. طبیعی خواهد بود که مکیدن پستان زن توسط مرد نیز به افزایش هورمون محبت و دلبستگی بین آن دو منجر می گردد.
مردان در طی هزاران سال یاد گرفته اند که برای مجذوب ساختن زنان و ادامه زناشویی به پستان و مکیدنش هم اهمیت بدهند. از آن به بعد این تجربه مدام خوشایندتر و دوست داشتنی تر شد.


منبع :مرد امروز